O firmie

IMG_0923
IMG_0441

Poznaj nas

Eltech to lider dystrybucji artykułów elektrotechnicznych. Bogaty asortyment pozwala na kompleksowe zaopatrzenie w niezbędne produkty.
Każda współpraca opiera się na filarach dokładnego rozpoznania oczekiwań i rzetelnego sprostania im oferując artykuły zgodne z wymaganiami. Zyskujemy w ten sposób zadowolonych klientów i długotrwałe współprace.
Na tle konkurencji zdecydowanie wyróżnia nas krótki czas realizacji zamówienia i szybka, bezpieczna dostawa własnymi środkami transportu. Stale kontrolujemy zapas produktów w magazynie, a w przypadku chwilowego braku magazynowego indywidualnie ustalamy termin i warunki dostawy z klientem.
Nasi specjaliści udzielają niezbędnych porad technicznych i sugerują najlepsze rozwiązania. Każdy z pracowników jest wysoko wykwalifikowany, a obsługa jest realizowana z uprzejmością i szacunkiem. Wraz z rozwojem dostępnych rozwiązań zespół przechodzi niezbędne szkolenia, które pomagają poznać nowe funkcjonalności.
Pracujemy w branży elektrotechnicznej od ponad 20 lat, poznaliśmy w ten sposób specyfikę pracy wielu naszych stałych klientów. Zawsze pozostajemy do ich dyspozycji w chwilach potrzeby profesjonalnego doradztwa. Jako lider na rynku śledzimy nowe możliwości techniczne i stale je wdrażamy do naszego asortymentu.

ELTECH w liczbach

0 +

dostawców

0 +

artykułów na magazynie

0 +

transakcji w 2021

Nasz zespół

Dział handlowy

Dariusz Pietrzyk

Kierownik działu sprzedaży

Piotr Pastuszka

Kierownik magazynu

Artur Banaszkiewicz

Dyrektor zarządzający

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Skontaktuj się w wygodny dla siebie sposób.